تبلیغات
محفل دوستان - عكسهای بازیگران سریال ستایش

سریال ستایش قصه بسیار نو و خوبی دارد، در واقع ویژگی بزرگ این سریال نحوه قصه‌گویی آن است. ستایش یك قصه طولانی اما پركشش را روایت خواهد كرد .

1

(نرگس محمدی)
 از سعید سلطانی، كارگردان نام‌آشنای تلویزیون كه پیشتر آثاری چون پس از باران، خانه‌ای در تاریكی و سال‌های برف و بنفشه را دیده‌ایم بزودی سریال تازه‌ای به آنتن پخش سپرده می‌شود.این سریال «ستایش» نام دارد كه در آن یك داستان اجتماعی امروزی دستمایه كارقرار گرفته است.
 
سلطانی در گفت‌وگو با «جام‌جم» با توضیح این‌كه این سریال در 2 فصل آماده می‌شود كه هر فصل 45 قسمت دارد، می‌گوید: سریال ستایش قصه بسیار نو و خوبی دارد، در واقع ویژگی بزرگ این سریال نحوه قصه‌گویی آن است. ستایش یك قصه طولانی اما پركشش را روایت خواهد كرد كه برای مخاطب با وجود همه اوج و فرودهای آن جذاب خواهد بود.
وی درباره تفاوت‌ها و شباهت‌های این سریال به ساخته‌های پیشینش از جمله پس از باران می‌گوید: شاید تشابه این دو سریال در این باشد كه هر دو داستان در دو زمان مختلف می‌گذرد. داستان سریال ستایش هم از دهه 60 آغاز می‌شود و بعد ماجراها در زمان دیگری روایت می‌شود. درباره تفاوت این سریال با سریالی مثل پس از باران هم باید بگویم كه ستایش بیشتر قصه آدم‌ها و روابط آنهاست.

7

سلطانی درباره انتخاب نام ستایش برای این سریال هم می‌گوید: ستایش اسم یكی از قهرمان‌های اصلی سریال است این سریال در واقع توجه به خیراندیشی، فداكاری و انساندوستی آدم‌هاست.ستایش داستان دو پدر را بازگو می‌كند. حشمت فردوس و محمود نادری پدرانی هستند كه تمام امیدشان را به آینده پسرانشان بسته‌اند تا شاید آرزوی دیرینه‌شان به بار بنشیند.حشمت فردوس‌ بقای نظامی را كه ریخته است می‌خواهد و محمود نادری ادامه اعتقاداتش را. اما در عمل اتفاقات دیگری می‌افتد.
در این سریال داریوش ارجمند در نقش حشمت فردوس ظاهر شده و محمود عزیزی هم ایفاگر نقش محمود نادری است. بجز این دو بازیگر هنرمندان دیگری نیز در نقش‌های مختلف دیده خواهند شد. نرگس محمدی(ستایش نادری)، مهدی سلوكی (محمد نادری)، زهرا سعیدی(نرگس ـ همسر نادری)، مهدی پاكدل(طاهر فردوس)، رامین كبریتی(صابر فردوس)، سیما تیرانداز(انیس ـ زن صابر)، شیوا خنیاگر (آسیه ـ همسر حشمت فردوس)
تاكنون حدود 37 قسمت این سریال آماده شده و قرار است كار تصویربرداری فصل اول تا 4 ماه آینده به پایان برسد.
تصویربرداری این سریال در گروه فیلم و سریال شبكه 3 سیما از خرداد سال پیش آغاز شده و كار تصویربرداری در لوكیشن‌های مختلفی در تهران و حوالی آن و نیز شمال انجام شده است.سریال تلویزیونی ستایش در 45 قسمت 50 دقیقه‌ای هر جمعه ساعت 45‌/‌20 از شبكه 3 به آنتن پخش سپرده می‌شود.
در تهیه این سریال تلویزیونی آرمان زرین‌كوب (تهیه‌كننده) ،حمیدرضا شیروانیان (ناظر كیفی)، ناصر محمود كلایه(مدیر تصویربرداری)، فرامرز بادرامپور (طراح صحنه و لباس)، مسعود ولدبیگی(مدیر چهره‌پردازی)، محمد علیزاده (صدابردار)، ژیلا ایپكچی (تدوین)، ابوالفضل نصیر (مدیر تولید)، ستار اوركی(آهنگساز)، حسین مهدوی (صداگذاری و تركیب صدا)، سوسن دین‌محمدی(مدیر برنامه‌ریزی) و سعید ابراهیمی (مدیر تداركات)‌ همكاری می‌كنند.
برای دیدن بقیه عكسها روی ادامه مطلب كلیك كنید.

1

www.irana1400.mihanblog.com

irana1400.mihablog.com

4

5

6

مهدی پاکدل

عکسهای مهدی سلوکی
موضوعات مرتبط : گالری عكس،
برچسب ها : هنرپشه گان سریال ستایش، نرگس محمدی، داریوش ارجمند، مهدی سلوكی، شیوا خنیاگر، سیما تیرانداز، زهرا سعیدی، مهدی پاكدل،


تاریخ : دوشنبه 11 بهمن 1389 | ساعت 01 و 00 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : مرتضی مهجور | نظرات